שחקים שיווק בדיגיטל מציגה| בניית אתרים בעיצוב אישי

בניית אתר ממיר לעסק

קודם נאפיין איתך את העסק ורק אז נתאים לך את האתר המתאים. נמלא ביחד איתך את הטופס ואז נשלח לך דוגמא ראשונית לאתר לפני התשלום כדי לדעת אם האתר לטעמך.

למה חשוב לי שתראה את האתר שלך לפני שתשלם עליו?

יצא לי לדבר עם הרבה מאוד לקוחות שהוציאו הרבה מאוד כסף על מיתוג- ובסוף קיבלו תוצאה שלא סיפקה אותם והיו "תקועים" עם אתר שלא לטעמם ובטח שלא לטעם הלקוחות שלהם. ומאותו רגע מאבדים אמון בבונה האתרים שמבקש מהם סכומים נוספים על הבנייה, וכל זה- כי לא הייתה הבנה בין איש המקצוע ללקוח.

 

לפני הכסף שלך, חשובה לי יותר שביעות הרצון של בעל העסק כי עבודה טובה שלי מביאה לי עוד לקוחות גם יביאו לי עוד לקוחות. אז חשוב לי לעבור את תהליך בניית האתר ביחד איתך, וכך להביא לך את הטוב ביותר בשבילך, בשביל העסק שלך, אבל הכי חשוב- בשבילך הלקוחות שלך!

 

יש לי תיק עבודות גדול מאוד, והוא יישלך אליך לאחר מילוי הטופס. אבל בכל מקרה, אתר שלך ואתר של מישהו אחר- לא יהיו קשורים אחד לשני, כי לכל עסק יש את השפה שלו- מקצועית, רצינית, שפת רחוב או בגובה העיניים, וכל עסק יש לו גם את העיצוב שמאפיין אותו.

 

 

סוגי האתרים שאנחנו בונים:

דפי נחיתה
איקומרס
אתרי תדמית
קורסים
בחורה משלמת לחנות דיגיטלית באינטרנט בבית קפה

אתר לעסק יחסוך לך הרבה מאוד כסף ויגדיל לך את העסק בצורה שלא תבין איך לא עשית את זה עד היום. רוב הלקוחות שלך היום יכולים להגיע באמצעות הדיגיטל, והגיע הזמן להצטרף לרוב העולם שאת רוב הקניות שלו עושה היום דרך הרשת.

 

בעזרת סליקה דיגיטלית יהיה באפשרותך לקבל כספים ללא צורך במגע של יד אדם, וזה יחסוך לך הרבה מאוד כסף על עובדים וכמובן גם עבודה קלה יותר בשבילך כשהכל יילך אוטומטית ברגע שהלקוח משלם על השירות.

 

גם אם אין לך אפשרות לסלוק את הלקוח כבר ברשת, תפקיד האתר הוא להביא את הלקוחות אליך אחרי שהגיעו באמצעות הרשתות החברתיות או מנוע החיפוש של גוגל, להשיג לידים- ולסגור אותם בטלפון!

 

 

אז בלי יותר מדי התלבטויות, רק למלא את הטופס לאפיון אתר בקישור, לקבל דוגמא של האתר ורק אז להמשיך הלאה.

לאן לשלוח לך את השאלון לאיפיון אתר?

מי אני ומה החזון שלי

אני נדב אונגר, בן 34 מרעננה. בעבר למדתי משפטים במכללת "שערי משפט" שם סיימתי את התואר, ובמהלך הסטאז' נחשפתי תכנית שנקראת "Zeek Rewords", שדרכו הפסדתי מעל כמה מאות אלפי שקלים בזמן שבעבודתי בסטאז' הרווחתי 5000 שקלים בחודש.

 

הדבר שגרם לי מצד אחד להרבה הפסדים גדולים מאוד, הכניס אותי לבור כלכלי ענק שלקח לי מעל כמה שנים לצאת ממנו. הייתי גמור ונכנסתי לדיכאון. אבל החלטתי שלתחום שלי אני לא חוזר.

 

 

הראש שלי כבר היה בתחום השיווק, וכדי להגשים את החלום שלי לקחתי את הרגליים שלי, ועזבתי את הסטאז' במשפטים. הלכתי לעבוד במכללה ללימודי שיווק באינטרנט, שם התחלתי לעבוד בתחום המכירות ושם גם למדתי את תחום השיווק באינטרנט ובניית אתרים.

 

 בזמן שהתעסקתי בשיווק שותפים באמאזון וקליקבנק,  החלטתי להצטרף למסלול יועצים העסקיים של ניר דובדבני כדי לדעת כל מה שבעל עסק צריך בתחום של ניהול העסק- כדי להשלים את תחום השיווק ולתת את כל מה שצריך לבעל עסק כדי להצליח ולהביא כסף הביתה.

 

 

מה שהכי חשוב לי לתת לך הוא שקיפות, אמינות, הצבת יעדים ותוצאות ללקוח תוך כדי מיתוג העסק, גם דיגיטלית וגם עסקית.

נדב אונגר שחקים שיווק דיגיטלי
דילוג לתוכן