-של-שחקים-1-1.png

מסלול הלימודים להכשרת מפתחי FULLSTACK שטרם נראה כמותו בישראל

שימו לב לשיטה שלנו

מרצים ראשי צוותי פיתוח

אנחנו לא מתפשרים עליכם!
מי שילמד אתכם אלו מנהלי צוותי פיתוח שעורכים ראיונות עבודה ומנהלים ישיבות פיתוח ואפיונים טכנולוגיים בחברות הייטק

משרה זמנית בשכר

קורס זה טוב. ניסיון מוכח זה עוד יותר טוב!
בסיום ההכשרה נעסיק אתכם בשכר בסטרטאפ על מנת שתגיעו כמועמדים לראיונות עבודה עם ניסיון מוכח. כשישאלו, תאמרו "כן, יש לי נסיון"

מעטפת עוצמתית להשמה

הכנו לכם מתכון מושלם!
סימולציות ראיונות עבודה, שכתוב קורות חיים, הקמת פרופיל לינקדין, פיתוח תיק עובודות פשוט עצום, מערך אנשי השמה חרוצים ועוד הרבה

הסיבה שתוכנית הלימודים שלנו היא הטובה ביותר עבורכם

אתם בוודאי רוצים ללמוד את הדברים החמים ביותר בתחום היום. לא פעם, נתקלנו במחפשי עבודה שהגיעו לחברות עם ידע בתחומים שאינם רלוונטים, לפעמים מיושנים, או בעלי ידע מצומצם מדי לצורך המשרה.

בנינו לכם את תוכנית הלימודים המקיפה והעשירה ביותר שתמצאו בתחום. תמצאו בה את הטכנולוגיות החמות ביותר כיום!

 אל תאמינו לנו. תשוו.

WhatsApp-Image-2021-01-08-at-11.12.54-730x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2021-01-23-at-22.49.52-724x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2021-01-11-at-10.54.32-730x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2021-01-08-at-11.12.54-1-730x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2021-01-23-at-22.49.51-724x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2021-01-12-at-08.32.48-730x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2021-01-24-at-09.30.50-1-724x1024.jpeg

מה אתם מחפשים במרצים כשאתם באים ללמוד פיתוח תוכנה? (נעזור לכם לענות על זה...)

שיהיו בעלי ידע מקיף וחזק במה שהם עושים
המרצים שלנו בעלי ניסיון של שנים בתחום הפיתוח. הם חוקרים עוד ועוד טכנולוגיות, והם הספיקו כבר להתעסק בהמון שטחים ואתגרים בתחום
שתהיה להם יכולת הוראה וסבלנות, לא פחות מיכולת הפיתוח שלהם
כל המרצים בשחקים באים מרקע של הוראה, ועוברים הכשרה מיוחדת של מטודולוגיות למידה והפשטה של חומר מורכב
שיהיו זמינים אפילו לשיעורי זום אחד על אחד בערב כדי לחדד דברים כשצריך
למורים שלנו באמרת איכפת מההצלחה של התלמידים שלהם! זה חלק מהג'וב שלהם לתת שעות אחד על אחד למי שרוצה
שיגיעו לשיעורים מהשטח! מהעבודה היום יומית עצמה ולשם ינתבו את השיעורים
רק מפתחי תוכנה שעובדים תכלס בחברות הייטק מלמדים אצלנו. לרוב הם גם מנהלי צוותים או מנהלי פיתוח. לכן כל הקורסים שלנו הם בערב.
שיכירו מקרוב ממש את כל מנגנון ההשמה בחברות ההייטק והסטרטאפ, וידעו להכין אתכם לאתגרים האמיתיים
המרצים שלנו הם מפתחים בכירים שגם מעורים בצרכים ובדרישות של החברות שבהם הם עובדים. יש להם תמונה ברורה של כל מה שאתם צריכים כדי להצליח שם
שיהיו זמינים לכם גם אחרי שסימתם את ההכשרה ואפילו מצאתם עבודה - גם אז הם יהיו שם בשבילכם
אחת הדרישות מהמרצים שלנו זה להמשיך לשמור איתכם על קשר, ולהיות זמינים לכל שאלה ואתגר שתתקלו בו במהלך עבודתכם. זה חלק מהחבילה שאתם רוכשים

אין לנו ספק שהשכלה היא רק 50% מהצורך שלכם כאשר אתם סוגרים על מסלול לימודים. העיקר פה זו המשכורת. הקריירה. לכן בנינו מעטפת, שאנחנו, כמנהלי צוותי פיתוח, רואים אותה כל כך חיונית למי שרוצה למצוא עבודה טובה בתחום, וכמה שיותר מהר!

זו המעטפת שאנחנו נספק לכם:
שכתוב ועיצוב קורות חיים מחדש בצורה שלא יהיה ניתן להתעלם מהם
הרמת פרופיל לינקדאין ברמה מקצועית, כזו שמשקפת היטב את הידע ויכולות שלכם. אתם תקבלו בכל שבוע כמה פניות חדשות של מעסיקים ויזמים או דורשי שירות!
העסקה בשכר אצלנו בחברה, על מנת שתוכלו לציין בקו"ח שיש לכם ניסיון בשוק ההייטק
אתם תבנו במשך תקופת ההכשרה שלכם תיק עבודות מנקר עיניים, אותו תציגו לראווה בכל מועמדות למשרה
נפתח איתכם ביחד חשבון GitHub תוסס כדי להראות את המקצועיות שלכם בתחום
נצמיד לכם איש \ אשת השמה שידאגו למצוא לכם את המשרות השוות ביותר
Previous
Next

פרדוקס הניסיון

מעסיקים מחפשים מועמדים עם ניסיון. אין להם כח להכשיר עובדים חדשים ולא משופשפים, שאין להם ידע בעבודה אמיתית בחברה. ככה אנחנו פותרים לכם את זה: מעסיקים אתכם!

לא שייך לתת לכם לעשות סתם סטאג’ מעשי בסיום הקורס. ככה זה יהיה נקרא “סטאג’ מעשי במסגרת הקורס” – לא טוב! כדי שתוכלו לומר “כן, עבדתי בחברה הזו, על המוצרים האלו, בטכנולוגיות כאלה” אנחנו חייבים לתת לכם משכורת. רק ככה תתחילו לצבור ניסיון ריאלי וכמותי בקריירה שלכם. הדבר הזה מקנה לכם יתרון אדיר על פני מועמדים אחרים שסיימו קורס ועוד לא הועסקו בשכר מעולם.

4e7d2c0610be9ff4ea7257e7768571e5.jpg

אנחנו קוראים לזה פרדוקס הניסיון. כל המעסיקים דורשים איזה ניסיון מסוים (בצדק…) אבל אף אחד לא מוכן לתת את ההזדמנות הזו.

אנחנו ניתן לכם אותה!

אתם מקבלים כסף בחזרה!

כמה מילים על מערך ההשמה שלנו

אנחנו לא נפרדים אחד מהשני בסיום הקורס. כלל וכלל לא. החגיגה רק מתחילה. המוצר שאותו אתם רוכשים מאיתנו, הוא מבחינתנו היכולת המוכחת למצוא משרה טובה בשוק ההיטק

לכן, עם כל זאת שהמעטפת שאנחנו נתפור לכם היא חזקה מאוד ואיכותית, ותתן לכם כלים ברורים וסיכויים גדולים למצוא את עצמכם באחד המשרדים בבנינים הגבוהים ברמת גן כמפתחים, עם כל זאת, גיבשנו צוות מנצח של אנשי השמה מנוסים, שיהפכו עולמות להביא אתכם לראיונות עבודה במקומות הטובים ביותר.

לא מצאתם עבודה בתוך שנה מסיום ההכשרה? 

קבלו מאיתנו 40 אחוז מסך התשלום של הקורס. בנוסף ניתן לכם בחינם שלוש שעות הדרכה פרונטאלית אישית של פתיחה וניהול של עסק עצמאי כמפתח\ת פרילנס של מערכות WEB ובניית אתרים.

חשוב שתדעו! ההחזר המדובר וההדרכה הפרונטאלית רלוונטים רק לנרשמים למסלול המלא של Fullstack + DEVOPS.

מדוע תוכנית הלימודים שלנו, היא זו שתרצו לבחור בה

תשלום בשיטת המודולים

תוכנית הלימודים היא ארוכה ומקיפה. אנחנו מייצרים אריות פיתוח מנוסים. חד משמעית! אבל ייתכן שתרצו לקחת את התוכנית צעד צעד, ולשלם רק על מה שאתם לומדים. היינו שמחים לראות אתכם עושים טובה גדולה לעצמכם ומפנקים את עצמכם בכל הידע והכלים, אבל לקחת גם שלב שלב זה בסדר גמור. אין לנו ספק שכל כך תהיו מרוצים, שתרצו להשלים את כל המסלול עד סופו.

נשמע טוב? יש לנו עוד כמה דברים שתאהבו לשמוע! השאירו פרטים ונשלח לכם משהו...

תודה על הרשמתך

שאלות שכבר נשאלנו - מתעדכן...

מטרת מסלול ההכשרה היא להכשיר מפתחי FULL STACK, ולכן הקורס כולל חומרי לימוד שקשורים גם לפיתוח צד לקוח וגם לפיתוח צד שרת.
בנוסף אנחנו מכניסים בהכשרה גם נושאים הקשורים ב DEVOPS, אנחנו מאמינים שמפתח FULL STACK צריך לדעת גם נושאים חשובים אלו, וזהו דבר שמהווה יתרון בפני עצמו, משום שבדרך כלל בקורסי פיתוח שונים, גם במתכונת המלאה שלהם, לא מלמדים את הנושאים הללו, ומשאירים אותם לקורסים יעודיים של DEVOPS. לכן זה יתרון גדול בקורס הזה.

את הקורס מעביר מרצה שעובד כמנהל פיתוח ראשי בחברת הייטק עם 8 שנות נסיון, שמרכז תחתיו עבודה של 100 מפתחים, ועשרות מוצרים שונים.

הדבר הראשון והחשוב ביותר, זה ידע. עם ידע אני יכול להיות מפתח תוכנה פרילנס, אני יכול להגיש מועמדות בחברות הייטק, וכמובן שאני יוצא מקורס עם תעודה המעידה על סיום הלימודים, וגם תיק עבודות גדול, שמכיל לפחות 3 פרוייקטים גדולים ומרשימים שמפותחים במהלך הקורס.
במשך תקופת הלימודים יש דגש מאוד חזק על כללי פיתוח בסיסיים שקשורים לכל שפת פיתוח באשר היא. מי שעובר בכור ההיתוך שלנו, יוצא עם הבנה מוצקה של עולם התוכנה, ויוכל להפגין כישורים מרשימים לכל מקום רלוונטי שאליו הוא יגיע.

המרצה של הקורס משקיע לילות כימים לתמוך בכל תלמיד שנמצא בקורס. תלמיד שירגיש שהוא צריך חיזוק ועזרה נוספת כדי לעלות על הגל, יוכל לקבל שיעורי תגבור, לחזור על כל הקורס שוב ושוב, ותמיד ליצור קשר עם המרצה שתמיד עונה בהסברים מעולים עד שהחומר מובן. כללי ביטול הקורס מופיעים בהסכם הלימודים, אך בכל מקרה אנחנו מצדנו נעשה את כל המאמצים שכל אחד שנרשם יהיה הכי מרוצה שבעולם!

מחזור חדש נפתח בכל מספר חודשים, ניתן להתעדכן באתר או לברר בטלפון ישירות.

כל השיעורים הפרונטאליים מועברים בזום במקביל, ועל מנת לגשר בין הפער של תלמידים הנמצאים בשיעור באופן פיזי לבין אלו שלומדים דרך הזום, תנתן עדיפות בהתייסחות לאלו שצופים דרך הזום.

מהניסיון, לא. ואפילו יותר מזה, יש יתרונות ללימוד דרך הזום, הכל נעשה מול השיתוף מסך של המרצה, כך שהשיעור יותר ממוקד ומלא.

כל שיעור הוא סדנא שלמה בפני עצמה, שכולל תרגול כיתתי והטמעה של החומר. בנוסף ישנם שיעורי בית להגשה, עם לווי של המרצה דרך המייל.

לכל קבוצה מפתחים עמוד סגור בפייסבוק, קבוצת ווצאפ סגורה, ותיקיית דרייב שיתופית. כל השיעורים מוקלטים ומועלים לקבוצה בפייסבוק, כולל חומרי לימוד ומטלות. בווצאפ יש אפשרות לשאול שאלות באפון פומבי בכל שעות היממה ולהתייעץ את שאר תלמידי הקורס ועם המרצה, ודרייב שיתופי לצורך הגשת מטלות, צפייה בסרטונים, חומרים לימוד ועוד.

כל השיעורים מוקלטים ומועלים לקבוצת פייסבוק סגורה יעודית רק לתלמידי מחזור הקורס עצמו.

קבוצת הפייסבוק תשאר פתוחה ללא הגבלה. התיקה בדרייב תהיה זמינה למשך שלושה חודשים מסיום הקורס, עם התראה להוריד את כל החומר טרם מחיקה. גם קבוצת הווצאפ תשאר קיימת לאחר הקורס לפי יכולתו של המרצה. המרצה עצמו יהיה זמין במיילים ללא הגבלת זמן, וישמח לתת מענה מקצועי לאורך הקריירה של התלמידים.

Screen-Shot-2021-03-06-at-19.09.00.png

"כשאנחנו מסתכלים קדימה אל המאה הבאה, המנהיגים יהיו אלה שמעצימים אחרים" ביל גייטס

רגע לפני השארת פרטים!

תודה שבחרת להשאיר פרטים בנוגע למסלול הלימודים.
אנו לא אנשי מכירות וגם לא משתמשים בכאלו, אבל כן מומחים בענף התוכנה והדרכת התוכנה. יש לנו את כל התשוקה להביא כל אחד למקומות הגבוהים ביותר, ולכן אנחנו מצפים לאותה מידת רצינות גם מהתלמידים שלנו.
לכן, נבקש את אישורך שאכן את או אתה באמת מעוניינים בתחום, ושלפי המידע שפגשת באתר שלנו, נראה לך שמסלול הלימודים וההשמה אכן מדבר אליך. אם כן, ממש נשמח לחזור אליך. שחקים.
דילוג לתוכן