איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל (בלי SEO ובלי קישורים

אין אדם אחד שניסה לקדם את העסק שלו בגוגל ותוך כמה ימים כבר הצליח. מי שעוקב אחריי, יודע מה הדעות שלי לגבי SEO וקידום אורגני בגוגל, וכמו שאני תמיד אומר, SEO ברמה טובה ייקח לפחות חצי שנה עד שהביטויים המרכזיים שלך יגיעו לדף הראשון (תלוי תחרות כמובן).

לכן חשוב לי להדגיש שאם עד עכשיו לא הצלחת לקדם את האתר שלך לעמוד הראשון- גם אם זה לקח לך שנתיים, זה לא אשמתך! קידום אתרים ברמה חוקית לא לוקח יום- יומיים, ואם לקח לך כל כך קצת זמן- כנראה שגוגל לא יאהבו את מה שעשית ויענישו.

אבל עם כל האהבה שלי ל SEO- ויש הרבה אהבה, חברה שלי אפילו קצת מקנאה לפעמיים ואומרת לי שהלוואי והייתי אוהב אותה כמו שאני אוהב SEO, ישנה דרך חוקית שעובדת, ולמרות שהייתי סקפטי, היא עזרה לי לקבל חשיפה גדולה תוך יום בתחום מאוד תחרותי. האם זה אומר שצריך לוותר על קידום אורגני בדרך המסורתית?

כנראה שלא, אבל השיטה הזאת כן תתן לך בוסט מטורף להתחיל גם אם זה לקבל חשיפה לכמה שעות ולפעמים אפילו לזמן קבוע.

צילמתי לך את התהליך שעשיתי בשיטה הזאת שלמדתי מסרטון הדרכה של חברה אמריקאית שקפץ לי ביוטיוב. הסרטון שלהם דיבר על תוכנה שעוזרת לך לעשות לייב כדי לקדם את המוצר שלך (בלי להכין וידאו אלא אפילו רק תמונה עם תקציר של מאמר ואז קישור לאתר עצמו).

ובגלל שאני אוהב להתנסות בדברים חדשים, אמרתי נקנה מקסימום לא עובד- נחזיר… לתדהמתי זה עבד והמאמר שלי היה בגוגל וביוטיוב בתוצאות אפס למשך כמה ימים. (תוצאות אפס אלה התוצאות שמעל התוצאות של SEO כמו תמונות, סרטונים ושאלות ותשובות).

כך תוכל להגיע לעמוד הראשון בגוגל ויוטיוב בשלושה שלבים​

שלב ראשון – מציאת מילות מפתח בעזרת תוכנת VIDLEY

קידום בגוגל ויוטיוב בלי SEO

שלב שני – יצירת כותרת ראשית, תיאורים וכותרות משניות

וידלי קידום בלי SEO

העלאת תמונה, סרטון או לייב עם קישור לאתר

קידום ללא SEO

סרטון הדגמה על איך להגיע למקום הראשון בגוגל אורגני תוך מספר דקות

אני אישית מאוד ממליץ למי שיש לו מוצר ולא רוצה להתעסק עם גוגל אדוורדס, או שיווק בפייסבוק בשביל לעשות PPC, ומעדיף משהו מעכשיו לעכשיו. התוכנה נקראת VIDLEY והתשלום עליה מאובטח לגמרי.

יש החזר תוך 30 יום אם לא אהבת את התוכנה בלי שאלות ובלי בעיות (יצא לי להחזיר אצלהם תוכנה אחרת שרכשתי על דיבור דיגיטלי אבל הוא פחות זרם על השפה העברית ולא שאלו שאלות פשוט החזירו את הכסף).

תנועה מ SEO תביא לך מאות גולשים איכותיים​

פוטנציאל התנועה בקידום אתרים הוא מטורף לחלוטין! גם אם המטרה שלך היא למכור או להביא לידים לעסק, זה יכול להביא לך הכנסה גדולה עוד לפני שבכלל דיברנו על פרסום ממומן בגוגל.

דמיין מיליוני אנשים שיש להם איזשהי שאלה או בעיה לפתור, צריכים איזה הדרכה, ופשוט מחפשים פיתרון דרך גוגל או יוטיוב…

החל מרופאים ועד לעורכי דין, משווקים וצרכנים- כולם מחפשים לקבל מידע אצל כבוד הרב גוגל ואצל תלמידו הצדיק יוטיוב!  תוכן "הפתרון" שלך יכול להיות בעמוד מספר 1, ממש לנגד עיניהם! הפוטנציאל שלך להגיע לקהל הרלוונטי שלך הוא מטורף לחלוטין!

ברור שאין תחליך לקידום אורגני לזמן ארוך בכיוון של SEO למשך שנים.

אפשר להשקיע בפרסום ממומן PPC בגוגל, אבל אפשר גם לקבל את הטוב מכמה מקומות נוספים.

הדרך בה אנחנו מדברים כאן במאמר הזה, היא ליצור לייב, שלא מחייב אותך לצלם את עצמך, אלא אפילו באמצעות פוסטר או תמונה של המוצר עם הסבר עליך או על השירות שלך.

אחרי שהעלנו תמונה או סרטון, עוקבים שלב שלב שיש לתוכנה להציע- חשוב להגיד, לעשות בדיוק לפי השלבים, עד להגיע למצב שבו היצירה שלך תקבל חשיפה גם בגוגל וגם ביטיוב, גם אם זה לכמה ימים!

ולפעמים אפילו יותר, תלוי ברמת התחרות! 

כל כך קל לעשות שיווק ביוטיוב?!​

לא…

או שכן, אבל מאוד תלוי ברמת המתחרים. בכל מקרה, בשיטה שתלמדו כאן, תדעו איך לקבל את הכותרות והתיאורים הנכונים בעזרת כלי שמנתח את כל המתחרים, ונותן לך את כל הפרטמטרים להעלות תמונה רלוונטית בלייב, שאוטומטית מקבל עדיפות אצל גוגל ואצל יוטיוב בעזרת תוכנה נוספת שנקראת OBS STUDIO שמדמה שימוש בלייב, גם כשזה ערוך.

הסרטון יהיה באוויר בעמודים הראשונים מספר ימים, ואחר כך יידע את דרכו בהתאם לתחרות- ולפעמים גם נשאר שם אם גוגל ויוטיוב רואים שיש בו ערך רלוונטי לגולש…

איך וידלי שונה משאר התוכנות?​

האם יצא לך לנסות להכניס את האתר שלך לתוצאות הראשונות וזה לא עבד? אז אני כאן בשביל להרגיע אותך, כי אם יש תחרות, אפשר להיכנס לאחר שנתיים בדרך המסורתית, או חצי שנה לאתר חדש בלי תחרות (בדרך כלל- לא תמיד…)  אז אין לך מה לדאוג, אפשר גם להגיע באופן זמני גם אם אין לך ידע בתחום ה SEO.

כבר יותר מ6 שנים שהמהנדסים של וידלי לקחו על עצמם משימה לעשות רברס אינג'נירינג כדי להבין מה עובד ומה לא, וזה למרות שהדרישות של גוגל בעולם משתנות בתדירות גבוהה, אבל העיקרון עצמו נשאר דומה- שגוגל והמשתמש יבינו שאתם רלוונטיים בדיוק למה שהם מחפשים!

אז הם רצו להבין את המרכיבים המדוייקים ואת הדרך לשכפל את ההצלחה של מי שכבר שם, כדי לקבל תוצאות זמניות ומיידיות ובחינם, והגיעו למסקנה שמה שהכי פועל להם,זה להכניס לייבים בכל דרך שהיא, וזה קיבל עדיפות רצינית ללא עוררין.

זאת המסקנה העיקרית שלהם בהקשר לאלגוריתמים של גוגל ויוטיוב:

videly- האלגוריתמים של יוטיוב וגוגל

שלבים לקידום אתר בגוגל במהירות​

  1. מציאת מילות מפתח שלא נוצלו מספיק:

וידלי יחקור את מילות המפתח של המתחרים ויבדוק איפה אפשר להיכנס באמצעות מילות מפתח קלות יותר שיתנו חשיפה גדולה יותר.

כמובן שזהה דומה מאוד להרבה מאוד כלים של מחקרי מילות מפתח כמו של גוגל Keyword planner או  Ubbersuggest של ניל פטאל, אבל כאן הוא מתייחס גם ליוטיוב וגם לגוגל, ונותן המלצות כדי לעשות את זה טוב יותר מהמתחרים.

2. אופטימיזציה וטייס אוטומטי לקידום ב SEO

מי שלא מספיק מכיר, (למרות שאם אתם עוקבים פה באתר אתם בטוח יודעים…)- קידום בגוגל אורגני נקראה בשפה מקצועית SEO, שזה ראשי תיבות של SEARCH ENGINE OPTIMIZATION. שזה אומר שהדבר החשוב ביותר בשביל קידום האתר, הוא לעשות אותו כמה שיותר טוב בשביל הגולש

בלחיצה אחת- וידלי תגיד לך שלב אחר שלב איך לנתח את המתחרים, לזהות את נקודות התורפה של המתחרים ואיפה אפשר לשפר כדי לעקוף את שאר התותחים הכבדים- גם אם זה לזמן מסוים.

3. להעתיק את ההמלצות למקום הנכון 3. להעתיק את ההמלצות למקום הנכון

קח את ההמלצות שקיבלת מהתוכנה, העתק אותם ללייב של  יוטיוב בכמה וריאציות שונות (בדיוק כמו שמראים בתוכנה עצמה)

פשוט להעתיק ולהדביק, לדאוג שיש הנעה לפעולה לאתר שלך ולמאמר הרלוונטי באתר (חשוב שהגולש יידע לאן הוא מגיע), והנה הרווח שלך בדרך.

העלה את הווידאו/ תמונה של המוצר או הלוגו שלך, ולעדכן את הכותרת, תגיות, ותיאור דסקריפשנים.

זה יקדם אותך גם בגוגל וביוטיוב!

האם זה עובד בשפות זרות?

וידלי פועלת בעברית, באנגלית, וכמובן במגוון נישות
אתה יכול לעשות מחקר מילות מפתח ודירוג עבור כל שפה זרה. למעשה, הדירוג בשפות זרות הוא אפילו קל יותר!

האם יש אפסיילים?

ברגע שרוכשים את וידלי הסטנדרטית, אין צורך לרכוש עוד משהו…
יש אפשרות לקבל עוד תוספות לפי הצורך.

האם מקבלים עדכונים קבועים בחינם?

כן…
ברגע שיש עדכון גרסה- התוכנה מתעדכנת אוטומטית.

האם יש תמיכה?

יש תמיכה מהירה עד שעתיים באתר החברה

האם יש תשלום חודשי

לא! התשלום הוא חד פעמי ולכל החיים.

האם זה עובד עבור Mac ו- PC?

כן

מעוניין לנסות את התוכנה שתכניס אותך מהר מאוד לעמוד הראשון בתוצאות של גוגל ויוטיוב בלי SEO?

כנס לקישור עכשיו לפרטים נוספים

שתף את הפוסט:

אהבת? הירשם לניוזלטר כדי לקבל עוד תכנים מפנקים לשיווק וקידום העסק שלך!

בניית אתרים לעסקים
קידום אתרים אורגני
קידום אתרים באינטרנט
משפך שיווקי
קורס חינם לבניית דפי נחיתה בוורדפרס
קורס פרסום ממומן בגוגל
קורס פרסום ממומן בגוגל לבעלי עסקים
תיק עבודות- אתרים שבנינו. אתר עם תמונות
אתרים לדוגמא