קידום אתרים בגוגל בחינם

שתף את המאמר:

תוכן עניינים

האתר שלך תקוע בעמודים האחרונים בגוגל?

איך האתר המעפן הזה במקום ראשון ואני בעמוד השמיני!?

מכיר את המחשבה הזאת?

אם יש לך אתר כנראה שכן…

קידום אתרים בגוגל בחינם. איך להגיע לעמוד הראשון

לא להיות בעמוד הראשון בחיפושים בגוגל יגרום לך להפסדים כספיים רבים, כי כל האנשים שמחפשים פיתרון לבעיה שלהם יגיעו למתחרים שלך במקום אליך.

SEO זאת תורה שלמה ואי אפשר להעביר הכל במאמר אחד, אבל אחרי קריאת המאמר הזה תוכלו להבין באמת מה חסר לכם. עכשיו תוכל להבין קצת על קידום אתרים בגוגל בחינם וזה יעזור לך להבין מה תוקע את האתר שלך רחוק מהעמוד הראשון בגוגל!

אז גוגל הוא רובוט ויש לו את הדרכים משלו להבין מהו אתר טוב ללקוח ומה אתר שעדיין לא מגיע לו להיות במקומות הראשונים.

אבל יש כמה דברים שהם ברורים מאוד שאם לא עושים אותם או עושים אותם לא נכון, זה ישאיר את האתר שלכם רחוק מאחור. אז עכשיו נדבר על שלוש סיבות שתוקעות את האתר שלך רחוק מאחורה בחיפושים של גוגל.

במאמר הזה נדבר על 3 הסיבות שבגללן האתר שלך כנראה לא מתקדם בחיפושים בגוגל. אבל זה בקטנה, אם תרצה לדעת קצת יותר על קידום אתרים בגוגל בחינם, אפשר לבקר במדריך לקידום אתרים אורגני. אבל אם הכיוון שלך זה לבדוק דברים כאן ועכשיו – תמשיך לקרוא!

3 סיבות שה-SEO של האתר שלך תקוע

1) האתר לא נסרק במנועי החיפוש

חשוב אם האתר שלך מדורג בראש גוגל כדי לעדכן אותו. אם אתה לא מעדכן את האתר שלך, אז אתה לא מעודכן ולא תדורג גם בגוגל. אתה צריך לוודא שאתה שומר את האתר שלך מעודכן עם תוכן חדש כדי שגוגל יוכל לסרוק אותו כאשר נעשה חיפוש אחר ביטוי מילת מפתח. . חיוני לעדכן את האתר שלך, אבל זה גם הכרחי שגוגל תמשיך לסרוק את האתר שלך כדי שתוכל לדרג. עדיף לא לדאוג לגבי החלק של הדירוג, אבל הקפד לעדכן את האתר שלך מדי פעם בתוכן חדש.

לעדכן את התוכן אומר להביא תמיד תכנים חדשים לבלוג שלך, אבל גם לעדכן פוסטים ישנים באתר – לחדש לפי השנה הרלוונטית, להוסיף תכנים למשהו קיים, לעדכן תמונות מדי פעם, אבל גם לעדכן את גוגל בעזרת GOOGLE SEARCH CONSOLE שהפוסט שלך עודכן ושיסרוק אותו מחדש. חשוב מאוד להסתכל על המתחרים הישירים שלך באותה מילת המפתח ולראות כמה תוכן הם מעלים. אם יש להם 50 מאמרים על נושא מסויים, כנראה שגם לכם צריכה להיות כמות כזאת ואפילו 10% יותר – אבל לא לשכוח שהכמות לא באה על חשבון האיכות.

תשאלו את עצמכם בכל מאמר שאתם כותבים בבלוג האם אתם הייתם שמחים להיתקל במאמר כזה אחרי שחיפשתם מילת מפתח ספציפית בתחום.

2) בחירת ביטויי מפתח לא נכונה או עם תחרות קשה מדי!

כפי שציינתי קודם, בחירה בביטוי מילת מפתח שגוי או מיקוד לתחרות קשה מדי תמנע מהאתר שלך להתקדם במנוע החיפוש של גוגל. כדאי גם לנסות לוודא שאתה כולל מילות מפתח רלוונטיות בתגי התוכן והכותרת שלך.

נגיד לדוגמא שבניתם חנות של מוצרי חשמל בירושלים והחלטתם להתמקד בביטוי “חנות חשמל בירושלים” ומולכם עומדים אתרים כמו “מוצרי חשמל”, “טרקלין חשמל” ועוד כמה סניפים של רשתות ענקיות עם תקציב גדול מאוד.

מצב כזה מן הסתם גוגל תיתן תיעדוף לחברות האלה כי זה בדרך כלל מה שהגולש רוצה לראות. וכאן יש לך 2 אפשרויות:

א. ללכת עם ראש בקיר ולהילחם איתם על הביטוי הזה – זה יכול להצליח אבל צריך לקחת בחשבון שזה ייקח הרבה יותר זמן (אם בכלל)

ב. לנסות ולחפש ביטויים שיש בהם פחות חיפושים בחודש, אבל יהיה קל יותר להגיע איתם לעמוד הראשון בחיפושים. בדרך כלל מדובר על ביטויי ארוך יותר וממוקד יותר שגם תואם לעסק שלך, או בשפה מקצועית – “ביטויי זנב ארוך”.

לדוגמא:

“חנות חשמל עם הנחות חבר בירושלים”

זה מאוד ממוקד ויכיל הרבה פחות לקוחות, אבל מי שיש לו כרטיס חבר גם ימיר הרבה יותר מהר!

אחרי שתפסתם את עצמכם במילת מפתח מסויימת, תוכלו להתקדם בקלות יותר גם בביטויים קשים יותר כשגוגל יתחיל לראות אותכם כאתר סמכותי.

קישורים בתוך האתר עוזרים לגוגל להבין מה העמודים החשובים באתר ויעזרו מאוד בקידום דפים ספציפיים.

קישורים נכנסים הם חלק מהגורמים החשובים ביותר בדירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. הם גורם כל כך חשוב כי הם סימן לרלוונטיות והמלצות מאתרים אחרים. ככל שיש לך יותר קישורים נכנסים, כך התוכן שלך רלוונטי יותר למחפשים פוטנציאליים.

אבל!

כמו שהרבה קישורים יכולים לבנות לך את העסק ולהעלות אותך למקום הראשון, הם גם יכולים להעיף אותך משם ישר לבית הקברות של גוגל אי שם בדף מספר 10 של גוגל.

חשוב שהקישורים יהיו איכותיי וקשורים לעסק ולנישה שלך. אפשר לעשות את זה בכמה דרכים, ביניהם פוסט אורח אצל מישהו אחר שקשור בתחום שלך, או לרכוש קישורים באתרים חזקים. ככה שלפעמים קידום אתרים אורגני הוא לא באמת אורגני במאה אחוז וצריך לפעמים דחיפה קטנה.

זה לא אומר שקידום אתרים בגוגל בחינם לגמרי בנישות תחרותיות. אבל ברגע שהאתר מתקדם ויש לך מספיק דרכים להשיג קישורים איכותיים, עדיף ואפשר לעשות את זה בצורה אורגנית אמיתית.

הפעולות שכדאי לעשות עכשיו כדי לקדם את האתר שלך בגוגל

  • שלח מפת אתר לגוגל כדי שיוכלו לסרוק את האתר ולהוסיף אותו לאינדקס מהר יותר
  • קבל קישורים נכנסים מאתרים אחרים (איכות, לא כמות)
  • מחקר מתחרים
  • התמקדות בביטויים שבחרתם להתקדם בהם
  • עדכון ותוכן חדש לאתר.

רוצה שאבדוק לך בחינם ובצורה פרטנית מה את/ה צריך באתר שלך?

קידום אתרים בגוגל בחינם – אז אמנם אני לא הולך לקדם לך את האתר בחינם (בכל זאת, אני מתפרנס מלקדם אתרים וצריך להביא כסף הביתה) אבל אני כן רוצה לעשות לך בדיקה מקיפה על האתר ולתת לך את הדגשים שיכולים לעזור לך לקדם את האתר כבר מעכשיו בחינם ללא עלות.

מלא את הטופס עם מייל שלך וכתובת האתר ואני אשלח לך דוח מפורט עם טיפים אישיים על קידום אתרים בגוגל בחינם מותאם על האתר שלך על דברים שצריך לשנות באתר כדי שיוכל להתחיל להתקדם.

למה אני נותן את השירות הזה בחינם?

כי אני מאמין בקארמה. וברגע שאני נותן משהו מעצמי ללקוחות שלי, זה יחזור אליי גם בעתיד ואולי גם תרצה שנעבוד ביחד.

מחכה לשמוע ממך ולבדוק את האתר שלך במהרה!

עוד דברים שיעניינו אותך לחקור בנושא:

נטישת עגלה באיקומרס – האם זה טוב, רע או לא נורא?

תופעת נטישת העגלה באיקומרס וחנויות וירטואליות, שהיא תופעה שכיחה שבה לקוחות פוטנציאליים מוסיפים פריטים לעגלת הקניות המקוונת שלהם אך עוזבים לפני ביצוע רכישה. אנו מתעמקים בהשלכות של נטישת עגלה, בין אם היא עשויה להיות מועילה, מזיקה, או נושא שמדאיג מעט את עסקי המסחר האלקטרוני.

קרא עוד »

רוצה שנבדוק לך למה האתר שלך לא מתקדם ב SEO?

מלא את הפרטים ונעשה לך בדיקה מקיפה על האתר שלך בחינם!

הירשמו עכשיו

לאחר ההרשמה תקבלו למייל ישירות את שם המשתמש והסיסמא למערכת סקולר כדי להתחיל לצפות וליישם את השיעורים כבר עכשיו על העסק שלכם.

דילוג לתוכן