10 תוספים לכרום שכל איש SEO חייב להכיר

גוגל כרום הוא הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם. יש לה למעלה ממיליארד משתמשים חודשיים פעילים וכ-60% מכלל תעבורת האינטרנט. זה לא מפתיע, שלגוגל כרום יש הרבה הרחבות מצוינות כדי להפוך אותו אפילו יותר קל לשימוש ויותר פרודוקטיבי.

אם יש לך אתר אינטרנט לעסק שלך, יש כמה תוספים שכדאי לך להתקין בכרום שלך, שיעשו לך את החיים קלים יותר.

להלן כמה מתוספי ה-SEO והפרודוקטיביות הטובים ביותר ל-Chrome שבהם תוכל להשתמש כדי להגביר את הפרודוקטיביות שלך ולהגביר את מאמצי ה-SEO שלך:

SEO 1 clcik - תוספים לכרום שכל איש SEO חייב להכיר

1) Gramerly:

(גם את זה כתבתי כנראה עם שגיאה אבל תהיו חייבים לסלוח לי, הוא כנראה לא מופעל כרגע) הרחבה זו תבדוק אם יש שגיאות דקדוק בזמן ההקלדה. זה גם בודק גניבת עין וניתן להשתמש בו בכל שדה טקסט באינטרנט.

2) Snooze SERP:

תוסף זה יאפשר לך "נודניק" או להסתיר תוצאות חיפוש בגוגל כדי שלא יפריעו לעבודה שלך. אתה יכול להגדיר אותו כך שתוצאות אלו יופיעו רק לאחר פרק זמן מסוים או כאשר אתה עובד על פרויקט ספציפי.

3) Keyword anyware, מילת מפתח בכל מקום:

זה יוסיף הצעות למילות מפתח מתוצאות חיפוש אחרות של Google לעמוד הנוכחי שנצפה. זה גם מאפשר לך למצוא מילות מפתח וביטויים קשורים.

4) נגיש בקלות במצב לא מקוון:

זה יהפוך דפים מסוימים לנגישים רק כשאתה במצב לא מקוון. זה נהדר לזמנים שבהם האינטרנט שלך מושבת או נקודתי, ומעניק לך את היכולת לגשת למידע חשוב שאתה צריך בזמן שאתה נמצא במצבים אלה.

5) Note Anywhere רישום הערות:

נותן מקום להערות ומאפשר לך לרשום הערות ישירות בדפי אינטרנט עם א קליק פשוט.

6) מערם כרטיסיות:

תוסף זה יאפשר לך לעבור בין כרטיסיות בלחיצה אחת של העכבר. בעזרת זה, אתה יכול בקלות לארגן את העבודה שלך ולבצע מספר משימות בו-זמנית.

7) Webdev tools:

תוסף זה מאפשר לך לראות את קוד ה-HTML עבור דפי אינטרנט, כמו גם גיליונות סגנונות וקבצי JavaScript.

8) NO FOLLOW

תוסף NOFOLLOW עבור Google Chrome הוא תוסף דפדפן המאפשר למשתמשים להוציא אתרים ספציפיים מהחיפושים שלהם בגוגל. הוא חוסם קישורים שאחרת היו מופיעים בתוצאות של מנועי החיפוש, אך עם היתרון בכך שאינו משפיע על התנהגותם של קישורים אחרים בדף. תוסף NOFOLLOW מתאים ביותר למשווקי אינטרנט, שרוצים להימנע מ"יותר מדי" מידע על נושא בודד.

9) תוסף broken links

אם אתה כמוני וישר רץ לפרסם מאמר או פוסט בלי לבדוק יותר מדי, אז לא תמיד תשים לב שיש קישורים שמובילים אותך לדפים שכבר אינם קיימים. לפעמים זה קישור מת והעמוד נמחק, לפעמים זה קישור שבור ורק צריך לעדכן את העמוד. כך או כך, זה מטרד שסוף סוף פתרתי! במידה ואינכם מכירים מהו קישור שבור, מדובר בקישור שלא מגיע ליעד המיועד. בדרך כלל זה נובע מכתובת אתר ישנה או משגיאת הקלדה בשורת הכתובות. תוסף Broken Links עבור Chrome פותר בקלות בעיה זו על ידי מתן רשימה של קישורים שלא נלחצו ומראה איזה מהם הם קישורים שבורים.

10) וכמובן ששמרתי את התוסף הכי חשוב לסיום, תוסף בשם SEO Meta in 1 Click

לדעתי זה תוסף ה SEO הטוב והשימושי ביותר בעולם. בלחיצת כפתור תוכל לדעת מה הטייטל של האתר, הדיסקריפשנים, כל התגיות, מילות מפתח, לראות תקלות מהם תגיות הALT שעל כל התמונות, לאן האתר מקשר, באיזה כלים הוא משתמש וכמובן גם סושיאל! וזה פשוט עושה לך סדר בראש!

אפשר להשתמש בזה לניתוח האתר שלך ולהעזר בזה למחקר מתחרים!

שתף את הפוסט:

אהבת? הירשם לניוזלטר כדי לקבל עוד תכנים מפנקים לשיווק וקידום העסק שלך!

בניית אתרים לעסקים
קידום אתרים אורגני
קידום אתרים באינטרנט
משפך שיווקי
קורס חינם לבניית דפי נחיתה בוורדפרס
קורס פרסום ממומן בגוגל
קורס פרסום ממומן בגוגל לבעלי עסקים
תיק עבודות- אתרים שבנינו. אתר עם תמונות
אתרים לדוגמא