5 סיבות למה כדאי לך לבנות אתר לדירת הנופש שלך כדי למלא אותה בקלות

בניית אתרים לצימרים ודירות נופש

אחת הטעויות הגדולות ביותר של בעלי נכסים היא לרשום את הדירה בפלטפורמות פופולריות כמו Booking ו-Airbnb, ופשוט לחכות שאנשים יגיעו. 

רישום לפלטפורמות יכול להביא תנועה מסוימת, אבל חשוב לא להסתמך על מקור אחד בלבד, ובעיקר כאשר אין לך שליטה עליו.

על ידי יצירת אתר משלך, תוכל לקדם את הנכס שלך במספר ערוצים ולהשתלט על ההזמנות שלך.

 

1. התאמה אישית 

עם אתר אינטרנט משלך, תוכל לשחק עם העיצוב ולהתאים אותו לסגנון ולאישיות של הנכס שלך. זה יכול להבליט את הנכס שלך וליצור מראה ותחושה יוקרתיים שפונים לקהל היעד שלך.

התאמת האתר לנכס

 

2. קידום אורגני (SEO) לנכס

קידום אורגני: ניתן להכניס מאמרים על סביבת הנכס ולקדם אותו באופן אורגני בגוגל. על ידי מתן ערך לאנשים שבאים לבקר באזור, אתה יכול להגדיל את הסבירות לסגירת הזמנות אצלם. למשל אורחים שמתעניינים להגיע לעיר שלך ויגיעו ע"י קריאת מאמרים שקשורים לאזור שלך, וזה ייקדם את הנכס שלך גם מבחינה לוקאלית וגם ע"י נתינת ערך מוסף לגולש. 

 

3. שליטה על ההזמנות שלך

ברגע שמישהו נירשם וסוגר מקום בנכס שלך, הפרטים שלו אצלך ולא אצל פלטפורמה חיצונית, כך שבעתיד תוכל לדוור לו על חופשות נוספות, מבצעים וכו…

ועדיין לא דיברנו על פרסום, כי ברגע שיש לך כמות לקוחות שכבר היו אצלך, אפשר גם להוציא פרסום ופשוט "לטרגט" אותם וככה המכירה קלה יותר.

 

4. לא לשים את כל הביצים בסל אחד

על ידי קידום הנכס שלך במספר ערוצים כגון Google Images, Videos ומפות, אתה יכול להגביר את הנראות שלך ולהבטיח שהיומן שלך לא ריק ממבקרים.

אם תכניס את הנכס שלך רק לפלטפורמות חיצוניות, אתה תלוי בהן לכל מה שתרצה לעשות. מה אם מחר יהיה עומס על האתר שלהם והוא ייפול? או יחליטו לא להתעסק עם ישראל מכל סיבה שהיא?

 

5. לא עוד עמלות מיותרות 

כאשר אנשים מזמינים ישירות מהאתר שלך, לא צריך לשלם עמלה לאף אחד! זה יגביר את הרווחים שלך ויהפוך את הנכס שלך לרווחי יותר.

 

6. הזמנה ידנית

אתה יכול לבצע פעולות הזמנה ידניות באתר שלך עבור אנשים שמעדיפים להזמין בטלפון. אתה יכול לנהל לקוחות ישירות מהממשק של האתר שלך, לשלוח להם אימיילים ולסנכרן תאריכים עם Booking, Airbnb ו-Tripadvisor.

הזמנה ידנית לאתר BNB

 

7. יותר פלטפורמות, יותר הזמנות

עם כל מה שרשמתי עד עכשיו, עדיין חשוב שהדירה שלך תהיה רשומה גם בפלטפורמות צד ג'. ככל שיש לך יותר פלטפורמות, כך גדלים הסיכויים למלא את הדירה שלך לאורך החודש ולהגדיל את ההכנסה.

יותר פלטפורמות, יותר הזמנות

 

8. אפסיילים והגדלת המכירה

עם אתר אינטרנט משלך, יש לך שליטה מלאה על ההצעות שאתה מספק. אתה יכול להוסיף מוצרים קבוצתיים או מזכרות שקשורה לעיר של הנכס כדי לתת לאורח אופציה לרכוש ממך דברים רלוונטיים שייקלו על השהות שלו, ומבחינתך להגדיל את ההכנסה.

 

אפסיילים

 

לסיכום

יצירת אתר משלך להשכרת נופש יכולה להשפיע באופן משמעותי על ההכנסה שלך, וזאת על ידי קידום הנכס שלך במספר ערוצים, השתלטות על ההזמנות שלך ומתן הצעות ייחודיות.

אבל הכי חשוב: היכולת שלך לבדל את עצמך מנכסים אחרים ולמשוך שוכרים נוספים.

 

קבל כבר עכשיו את הספר המלא "דרכים למלא את דירת הנופש שלך" בחינם!

 

אהבת? שתף...

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
ווטסאפ
מייל

רוצה לדעת איך להביא מבקרים לדירת הנופש שלך?

הכנס את המייל שלך וקבל כבר עכשיו למייל ספר דיגיטלי עם מעל 15 עמודים עם טיפים פרקטים לשנת 2023 המיועד לשיווק ומינוף הנכס שלך