נדב אונגר - שחקים שיווק בדיגיטל

מי אני ומה החזון שלי

נדב אונגר בכנס SEO ובניית אתרים

אני נדב אונגר, בן 34 מרעננה.

בעבר למדתי משפטים במכללת "שערי משפט" שם סיימתי את התואר, ובמהלך הסטאז' נחשפתי תכנית שנקראת "Zeek Rewords", שדרכו הפסדתי מעל כמה מאות אלפי שקלים, בזמן שבעבודתי בסטאז' הרווחתי 5000 שקלים בחודש.

 

הדבר שגרם לי מצד אחד להרבה הפסדים גדולים מאוד, הכניס אותי לבור כלכלי ענק שלקח לי מעל כמה שנים לצאת ממנו. הייתי גמור ונכנסתי לדיכאון. 

 

אבל החלטתי שלתחום שלי אני לא חוזר. הראש שלי כבר היה בתחום השיווק, וכדי להגשים את החלום שלי לקחתי את הרגליים שלי, ועזבתי את הסטאז' במשפטים.

 

הלכתי לעבוד במכללה ללימודי שיווק באינטרנט, שם התחלתי לעבוד בתחום המכירות ושם גם למדתי את תחום השיווק באינטרנט ובניית אתרים. התכנון היה להיות נווד דיגיטלי שפשוט עושה כסף מהאינטרנט מכל מקום בעולם. ואת ההכנסה העיקרית שלי עשיתי בעיקר בשיווק שותפים באמאזון וקליקבנק באיטליה. 

 

כשחזרתי לארץ החלטתי שאני רוצה לקדם חברות ועסקים, בניתי את "שחקים שיווק בדיגיטל"' והתחלתי לבנות אתרים לעסקים ולקדם אותם בגוגל ע"י SEO. 

 

כמובן שהרגשתי שמשהו חסר ושהרבה עסקים פשוט לא מתנהלים נכון, וכשמגלים צורך צריך למצוא גם פתרונות, ולכן הצטרפתי למסלול יועצים העסקיים של RND (ניר דובדבני) כדי לדעת כל מה שבעל עסק צריך בתחום של ניהול וקידום של עסקים וזאת כדי להשלים את תחום השיווק ולתת את כל מה שצריך לבעל עסק כדי להצליח ולהביא כסף הביתה. 

 

 

מה שהכי חשוב לי לתת לך הוא שקיפות, אמינות, הצבת יעדים ותוצאות ללקוח תוך כדי מיתוג העסק, גם דיגיטלית וגם עסקית.

 

דילוג לתוכן