מה זה נכס דיגיטלי

ואיך עושים מזה הכנסה פסיבית מהאינטרנט?

כולנו שמענו על המונח המפוצץ הזה “נכס דיגיטלי” שאיתו אפשר לעשות הכנסה מהבית. מי שמכיר אותי, יודע שאני לא סובל כשאנשים אומרים בוא תעשה כסף קל מהבית וזה יכול להרתיח לי את הדם…

אז למה בכל זאת החלטתי לדבר איתך על מה זה נכס דיגיטלי, ואיך עושים מזה הכנסה פסיבית? כי זה כן אפשרי, וכשזה מגיע זה מגיע בצורה יפה מאוד. הבעיה היא שהרבה מאוד אנשים מראים את זה כתחום קל מאוד שאפשר כבר מעכשיו בלי שום ידע לעשות מיליונים מהאינטרנט מה שנקרא אצל רבים כסף קל מהבית.

מה זה נכס דיגיטלי שטרות על מקלדת- ואיך אפשר לעשות ממנו כסף

אז הכנסה פסיבית תחייב אתכם ללמוד חזק על התחום וכן, גם להשקיע בו (בין אם מדובר בזמן ובין אם מדובר בכסף כדי להשקיע בקידום או בפרסום של הנכס).

נכס דיגיטלי זה אתר או כל פלטפורמה המאפשרת לך להתבטא ולשכנע, ואפילו למכור. ידוע שכאשר גולשים רואים אותך בהקשר לתחום ההתמחות שלך ורואים שנתת להם ערך מסויים, סיכויי גדול שירצה לשים את הכסף שלו אצלך!

המאמר הזה יתחלק לכמה סוגים כי זה תחום רחב מאוד, ויחולק לפי תוכן וסרטונים בהתאם:

איך מתחילים?

שלב ראשון- איזה תחום אנחנו יודעים קצת יותר מבן אדם ממוצע?

שלב שני- מה אנחנו רוצים למכור?

שלב שלישי- מי ירצה לקנות?

שלב רביעי- איפיון ואיך אנחנו רוצים לבצע את התהליך.

 

לדוגמא:

בשלב הראשון- מעצב גרפי שמעצב אתרים.

שלב שני-  רוצה למכור עיצובים למפתחי אתרים בארץ וגם בשביל לקוחות שלו כדי שיתרשמו.

שלב שלישי-  מי ירצה לקנות? אותם מפתחים ולקוחות שצריכים לעסק שלהם או לאתר שרוצים לבנות (כאן זה הרגע שבו בונים תעודת זהות של הלקוח הפוטנציאלי).

 

מחשבה ראשונית האם לפתוח אתר או דף או שניהם. לפתוח אתר או קבוצע על העיצובים השונים.

 

עכשיו מתחילים לשים את הכל על דף ומתחילים לתכנן את הכל!  

בניית אתר בוורדפרס להקמת נכס דיגיטלי

בניית אתר היא הדרך הבטוחה ביותר והטובה ביותר כדי ליצור נכס חזק ובטוח ולטווח ארוך, דרכו יהיה באפשרותך לשלוט ביד חזקה ללא מפריע.

 

הסיבה לכך היא בגלל שברגע שיש לך אתר שעומד ומתפקד, השליטה בידיים שלך ללא מפריע. אפשר לשים איזה תמונות ואיזה מוצרים שמתאימים לך למכור ללא שום חשש שפלטפורמה מסויימת תנסה לסגור אותך!

 

אתר מתאים לתחומים שבהם גולשים צריכים פתרון כאן ועכשיו, הם יחפשו את הפתרון או אתכם בגוגל ויגיעו לאתר שלך.

 

לכן חשוב שיהיה אתר איכותי וטוב כי זה סוג של כרטיס ביקור, ועוד יותר חשוב שיהיה בו תוכן טוב עם כפתור הנעה לפעולה!

אפשר לקחת מתכנת שיבנה לך את האתר, ואפשר לעשות את זה לבד באמצעות וורדפרס.

 

הכנתי בדיוק בשבילך קורס חינמי לבניית אתרים בוורדפרס

קידום הנכס בגוגל בעזרת SEO

אם בנינו את הנכס הדיגיטלי שלנו בדמות של אתר אינטרנט, פורטל או חנות, אנחנו חייבים לדאוג גם לשיווק שלה. אפשר לעשות את זה באמצעות רשתות חברתיות או באמעות פרסום ממומן בגוגל, אבל החלטתי להתמקד דווקא בקידום אורגני בגוגל בעיקר בגלל שהוא שיווק שמכריח אותנו להיות רמה אחת למעלה מבחינת הערך שאנחנו נותנים ללקוח באתר שלנו.

 

מבחינת גוגל, אנחנו צריכים לתת כמה שיותר ערך איכותי לגולש תוכן טוב, תמונות באתר שיהיו מתוייגות וכמובן נגישות לבעלי מוגבלויות וחוויית משתמש שטובה לגולש.

 

כמובן שיש גם עניין של קישורים לאתר אבל זה פחות מעניין כרגע. ברגע שהאתר שלנו מקודם אורגנית בגוגל, אנשים שמחפשים פיתרון וימצאו אותך בעמוד הראשון, ייקנו מהר יותר כי הם רוצים את זה כאן ועכשיו, כי הם יודעים מה הם צריכים וכנראה כבר עשו את המחקר שלהם.

 

נכס דיגיטלי בדמות קהילה ברשתות החברתיות

לייקים ושיתופים בפייסבוק- בניית קהילות ודפים עסקיים בפייסבוק

החלטת לבנות דף עסקי או קבוצה ברשתות החברתיות? גם כאן יש כמה דברים שצריך לדעת לפני שישר קופצים לפייסבוק ומתחילים להזמין את כל החבר’ה…

 

לפני שרצים לבנות את הקהילה, חשוב לדעת מה ההבדך בין קבוצה קהילתית בנישה בה אנחנו מתעסקים, לבין דף עסקי שמראה בבירור מי אנחנו, מה אנחנו עושים ובאופן שיווקי כמובן!

 

דף עסקי– מאוד דומה לאתר. חייב לכלול את שם העסק והלוגו, ישנה סוג של דיקטטורה כי רק מנהל העמוד יכול להעלות פוסטים, וכמובן גם לבעוט משתמשים החוצה.

התוכן שיעלה לעמוד בדרך כלל הינו תוכן שיווקי במטרה להביא לקוחות או דף תדמיתי לעסק.

קבוצה- במה פתוחה… במצב כזה מישהו שרוצה לשאול שאלה מסויימת שקשורה לנישה שלך יכול לשאול, והתגובה שהוא ייקבל תעזור לו.

 

היתרון המרכזי הוא, שבמצב כזה של אדם שיכול לשאול שאלה ולבקש עזרה ולקבל ממך את העזרה הזאת, הוא ירצה את העזרה שלך גם בעתיד וגם ירצה לשים אצלך את הכסף כי הוא יודע שעזרת לו בלי לנסות למכור לו!

מבוא לשיווק הנכס ברשתות החברתיות

תחום הרשתות החברתיות הינו תחום מאוד רחב, מפני שהוא כולל בתוכו משתמשים שנמצאים בפייסבוק, משתמשים באינסטגם, טיקטוק, סנאפצ’ט, יוטיוב ועוד…

 

כמובן שלא נעבור פה על הכל ומי שרוצה להיכנס לעובי הקורה, יותר ממוזמן לחפש פה תוכן באתר ואפילו ליצור איתי קשר בווטסטפ לפרטים נוספים, אבל נעבור פה על מבוא לשיווק ברשתות חבריתות כדי לדעת לקדם את העסק שלנו בדרך הטובה ביותר, כדי שגם אם תחליט לתת את הנכס שלך למשווק, תוכל לדעת באיזה צורה לדבר איתו!

 

בא לך להתחיל לבנות נכס דיגיטלי?

צור איתי קשר עכשיו, ואשלח לך שאלון מסודר כדי שנוכל להבין בדיוק איך להתחיל כדי לקבל את התוצאה המקסימלית והצעת מחיר