איך להשיג לידים חמים לעסק שגם יקנו

שתף את המאמר:

תוכן עניינים

בסרטון הבא תוכלו לראות מה הסיבה לכך ואיך אפשר לשפר את איכות וכמות הלידים ואיך לטפל בבעיית המוכנות של הלקוח לשמוע את ההצעה שלך.

  הרבה פעמים אתם מקבלים פניות מלקוחות שהשאירו פניה לעסק שלכם וכאשר אתם מתקשרים אליהם בשביל להציע להם את המוצר, פתאום הם לא ממש חיפשו אתכם.

  מה יכולה להיות הסיבה? 

שיווק באינטרנט הינו תחום רחב מאוד ויש הרבה מאוד מקומות בהם אפשר להשאיר פניה לעסק, לכן כל אחד מגיע ברמת מוכנות שונה.

יהיו אנשים שחמים על מה שאתם מציעים ואפשר פשוט להציע להם וסיכוי גבוה שיקנו. יש את האנשים שבכלל לא קשורים ולא מעוניינים ולנסות למכור להם לא תמיד משתלם, כי בניגוד למה שאומרים, אפשר למכור קרח לאסקימואים אבל הוא יבטל את העסקה וגם אנחנו נצא לא אמינים.

אני אתן לך פה דוגמא על כל פלטפורמת שיווק- תחשוב כאילו אתה הגולש.

 

אתה או את גולשים בפייסבוק, פתחתם אותו בשביל להתעניין בעדכונים בחיים ולראות איך כולם עושים את עצמם נהנים מהחיים.

פתאום קופצת מודעה שבמקרה מעניינת אותכם. מי ששיווק את המודעה עשה עבודה מצויינת מבחינת טרגוט המודעה, באמת הייתם הלקוח הפוטנציאלי אבל ראיתם את המודעה פעם ראשונה והיא ישר מכוונת אותך לקנית מוצר יקר. האם ישר תקנה?

כנראה שלא…

  הסיבה היא כי אתה לא מכיר את הבן אדם, לא שמעת עליו אף פעם ולא בטוח שהוא זה שיכול לפתור לך את הבעיה, אתה עדיין לא מרגיש בטוח לשים עליו את הכסף שלך.

לפני שאתה מושך את הלקוח להיכנס למאגר הלידים שלך, תן לו קצת ערך ותגרום לו או לה להיכנס איתך למערכת יחסים ורק אחרי שיכיר אותך, תוכל לדבר איתו על מכירה, כי עדיין לא הגעת לשלב הזה וישר הצעת נישואין למישהי שעוד לא יודעת איך קוראים לך.

(מופנה ל2 המינים…)

לידים שהשגנו בשיטה כזאת הם שיווק מסוג דחיפה- אנחנו דוחפים את עצמינו לבן אדם שלא בהכרח חיפש אותנו, ולכן אנחנו צריכים להרשים אותו.

לידים חמים מגוגל ויוטיוב.

גוגל ויוטיוב הם 2 מנועי החיפוש הכי גדולים בעולם.

כשאומרים לידים חמים לעסק, הכוונה היא ללידים של גוגל שמגיעים כאשר הלקוח עושה בעצמו את הסקר שוק, פותח את האינטרנט ומחפש פיתרון לבעיה שלו.

אם הוא רואה אתכם בעמודים הראשונים, עשיתם את רוב העבודה.

אם הלקוח נשאר באתר שלכם מעל כמה דקות ולא הברחתם אותו משם- עשיתם 80 אחוז.

אם הוא גם הגדיל לעשות והשאיר פרטים או התקשר- הדרך למכירה תהיה קלה עד כדי כך שלא תצטרכו בכלל למכור לו אלא כבר יקנה בכוחות עצמו בלי לשאול שאלות (וכנראה גם) בלי התנגדויות.

מקווה שזה קצת עזר, ואם לא- הכנתי בשבילך מספר טיפים חשובים לשיווק באינטרנט של מספר מפגשים שיסבירו על כל פלטפורמה, איפה כדאי להתחיל ואיך עושים את זה נכון.

עוד דברים שיעניינו אותך לחקור בנושא:

נטישת עגלה באיקומרס – האם זה טוב, רע או לא נורא?

תופעת נטישת העגלה באיקומרס וחנויות וירטואליות, שהיא תופעה שכיחה שבה לקוחות פוטנציאליים מוסיפים פריטים לעגלת הקניות המקוונת שלהם אך עוזבים לפני ביצוע רכישה. אנו מתעמקים בהשלכות של נטישת עגלה, בין אם היא עשויה להיות מועילה, מזיקה, או נושא שמדאיג מעט את עסקי המסחר האלקטרוני.

קרא עוד »
הירשמו עכשיו

לאחר ההרשמה תקבלו למייל ישירות את שם המשתמש והסיסמא למערכת סקולר כדי להתחיל לצפות וליישם את השיעורים כבר עכשיו על העסק שלכם.

דילוג לתוכן