איך מיתוג לעסק יכול להגדיל לך את העסק, גם אם אתם עסק של בן אדם אחד

מיתוג לעסק בעזרת שיווק בדיגיטל

מיתוג לעסק בעזרת שיווק בדיגיטל

החלטתם שנמאס לכם לשבת על הספה כל היום ושהגיע הזמן להתחיל לעשות כושר.

אז לפני שמתחילים לעשות ספרינטים מסביב לבניין יש משהו שמאוד חשוב לעשות, וזה לדעת שיש לנו נעליים שאפשר לרוץ איתם בלי שישבר לכם הגב.

 

אחרי ההחלטה האמיצה הזאת, הלכתם לחנות נעליים, ראיתם שני סוגים שתפסו לכם את העין:

הסוג הראשון: נעלי נייק בדיוק כמו שראיתם בפרסומת בפייסבוק כשגללתם להנאתכם ואותו הסוג שראיתם שהרבה ספורטאים שהמליצו עליו ואפילו ראיתם גם את רונאלדו נועל אותם. הסוג השני: רשת לא מוכרת שלא שמעתם עליה בחיים, אין לה יותר מדי פידבקים אתם לא יודעים ממה היא עשויה, ולא יודעים אם זה תואם את הצרכים שלכם כרגע. (*הערה חשובה, הנייק יקרה יותר במאה שקלים.)

 

יכול להיות שזה פקטור אם לקנות או לא, אבל דבר אחד בטוח: אם תקנו את נייק, אתם יודעים שלא תתאכזבו- כי זה נייק. הסוג השני גם יכול להיות טוב, ואפילו אולי איכותי יותר משל נייק, אבל אתם לא תהיו סגורים עליהם במאה אחוז.

לכן חשוב מאוד, לא משנה מה העסק שלכם, אתם חייבים להתחיל לחשוב כמו מותג בנישה שלכם- להיות הקנייה הבטוחה שאנשים ידעו שלא יתאכזבו ממנה. תנו רגע איזה מבט בתמונה פה מתחת לפני שממשיכים לקרוא את המשך המאמר. מיתוג עסק בשיווק באינטרנט

מה זה מיתוג

בסרטון למעלה תראו איך באמת חושבים, מתנהגים ומפרסמים כמו חברה גדולה מבחינת החשיבה אסטרטגיות,

השיווק שלהן ולמה אתם חייבים לחשוב בצורה זהה (כמובן שאני לא מדבר על הוצאות הפרסום אלא על דרכי החשיבה).

ואם תרשו לי להתחיל מהסוף, אם יש משהו שאפשר לקחת מכל החפירה הזאת, יש משפט אחד שאתם צריכים למחוק מהלקסיקון שלכם הוא "אני משווק את העסק שלי רק ב…" 

 

"אני משווק את העסק שלי רק בפייסבוק".

"אני מקדם את האתר שלי רק מגוגל".

"אני משווק את העסק שלי רק דרך פרסומות ביוטיוב".

כשאנחנו עושים מיתוג לעסק, המשפט החדש שלכם בלקסיקון צריך להיות: אני אני הולך להביא לקוחות לעסק, 

ולא מעניין אותי מאיפה, כי כולם בענף שלי צריכים להכיר אותי!" 

  

ככל שתהיו מוכרים יותר בתחום שלכם, גוגל יקדם אתכם הרבה יותר מהר, והוא עושה את זה לפי השיח עליכם ברשת, אז תתחילו להעלות תכנים, סרטונים, פוסטים, בלוגים ומאמרים מעניינים בתחום שלכם, עם השם שלכם ושל החברה שלכם- גם אם זה חברה קטנה של בן אדם אחד שעובד בחצי חדר.

תודה רבה, מקווה שעזרתי, ואם אתה או את, מעוניינים לקדם את הבייבי שלכם בצורה הטובה ביותר מומלץ מאוד ללמוד לעשות את זה דרך כל הפלטפורמות וללמוד באמצעות קורס מיוחד לבעלי עסקים לקידום ושיווק העסק ברחבי האינטרנט.

 

רוצה לדעת לשווק את הבייבי שלך מכל הפלטפורמות? כדאי לך מאוד לשמוע על הקורס הדיגיטלי החדש שמתמקד בתחום של שיווק באינטרנט לבעלי עסקים קטנים ובינוניים בפייסבוק, יוטיוב, וגוגל- מותאם בעיקר לבעלי עסקים שרוצים לקדם את העסק שלהם.

שתף את הפוסט:

אהבת? הירשם לניוזלטר כדי לקבל עוד תכנים מפנקים לשיווק וקידום העסק שלך!

בניית אתרים לעסקים
קידום אתרים אורגני
קידום אתרים באינטרנט
משפך שיווקי
קורס חינם לבניית דפי נחיתה בוורדפרס
קורס פרסום ממומן בגוגל
קורס פרסום ממומן בגוגל לבעלי עסקים
תיק עבודות- אתרים שבנינו. אתר עם תמונות
אתרים לדוגמא