מהם הפרמטרים הכי חזקים שמשפיעים על קידום אתרים?

שתף את המאמר:

תוכן עניינים

קידום אתרים הוא תהליך של הגדלת התנועה לאתר באמצעות אסטרטגיות שיווק שונות. ישנם גורמים רבים שמשפיעים על קידום האתר. להלן כמה מהפרמטרים החזקים ביותר המשפיעים על קידום אתרים: אתרי אינטרנט הם הכוח המניע של כל עסק. רמת ההצלחה שיש לחברה באינטרנט תלויה מאוד באיזה אתר יש לה, איך הוא מעוצב וכיצד הוא יכול לייצר תנועה.

טקטיקות ספציפיות לקידום אתרים הן כמה מהדרכים הטובות ביותר לשפר את ביצועי האתר ולקבל דירוג טוב יותר במנועי החיפוש. קידום אתרים הוא תהליך הגדלת התנועה לאתר באמצעות אסטרטגיות שיווק שונות.

ישנם גורמים רבים שמשפיעים על ה SEO. להלן כמה מהפרמטרים החזקים ביותר המשפיעים על קידום אתרים:

בחירת ביטויי מפתח לדף

מחקר מילות מפתח הוא תהליך של מציאת מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבור הדף שלך. זה ידוע גם כמחקר מתחרים, הכולל הסתכלות על מה המתחרים שלך עושים וכיצד הם מדורגים עבור מילות מפתח מסוימות.

זה יכול לעזור לך לזהות באילו מילות מפתח אתה צריך להתמקד, וזה יכול גם לעזור לך לזהות את הפערים בתוכן שלך שצריך להשלים.

בבחירת ביטויי מפתח לדף, חשוב לקחת בחשבון שני דברים: רלוונטיות וקושי. ככל שביטוי רלוונטי יותר לתוכן שלך, כך יהיה קל יותר לדרג עבור אותו ביטוי עם תוכן באיכות טובה באתר שלך.

אופטימיזציה לאתר

אופטימיזציה לאתר היא תהליך של שיפור הנראות והדירוג של אתר אינטרנט במנועי החיפוש. אופטימיזציה של אתר למנועי חיפוש מחייבת ביצוע שיטות עבודה מומלצות לאופטימיזציה בדף, אופטימיזציה מחוץ לדף וקידום אתרים טכני.

חלק זה עוסק באופטימיזציה של האתר שלך כדי לקבל דירוג גבוה יותר ב-SERPs של גוגל (דף תוצאות מנועי החיפוש). הצעד הראשון הוא לוודא שהאתר מותאם לנייד. גוגל הודיעה כי היא תשתמש בהתאמה לניידים כאחד מגורמי הדירוג לאתרים. המשמעות היא שאם יש לך אתר עם תאימות ירודה לנייד, הוא עשוי לדרוג נמוך יותר מאתרים אחרים עם תאימות טובה יותר.

תוכן בתוך האתר

התוכן הוא הבסיס לכל אתר אינטרנט. זה מה שמניע תנועה וממיר מבקרים ללידים וללקוחות. התוכן באתר שלך צריך להיות מקורי, בעל תובנות ורלוונטי לקהל היעד שלך.

הצעד הראשון ביצירת אתר מוצלח הוא יצירת אסטרטגיית תוכן מקיפה שתדריך אותך בפיתוח התוכן לאתר שלך. עליך לקבוע יעדים לאתר שלך, להגדיר למי אתה מכוון ואיזה סוג תוכן הם רוצים לראות באתר שלך.

כדי להשיג מטרה זו תוכלו להשתמש בכלים כגון Google Adwords Keyword Tool, AHREFS או SEMrush אשר יעזרו לכם להבין באילו מילות מפתח אנשים משתמשים כאשר מחפשים מוצרים או שירותים כמו שלכם.

קישורים נכנסים הם חלק מכריע ב-SEO. הם עוזרים למנועי החיפוש לדרג את האתר שלך גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

ככל שיש יותר קישורים נכנסים לאתר שלך, כך הוא ידורג טוב יותר ב-SERPs. אבל קישורים נכנסים לא קל להשיג. אתה לא יכול פשוט ליצור פוסט בבלוג ולקוות שאנשים יקשרו אליו כי זה מאמר טוב. אתה צריך לקדם את התוכן שלך על ידי יצירת קישורים באתרים אחרים או בפלטפורמות מדיה חברתית כדי להגדיל את הסיכוי לקבל יותר תנועה וקישורים נכנסים מאותם ערוצים.

סיכום:

גוגל מוסיפה ומשנה פרמטרים שמחזיקים כל כמה חודשים ובכל עדכון שלה, אבל אלה הפרמטרים שנשארים חזקים לאורך זמן, ולפעמים אתר יכול להשתחל מהר או לאט יותר ואין פה חוקים ברורים. יהיו אתרים שהצליחו להגיע למקום הראשון ואתם תגידו לעצמיכם “איך הם שם?!”

אז נכון שמדי פעם יהיו דברים לא מובנים, אבל בסוף גוגל הוא זה שמחליט.

דבר אחד בטוח: כשבונים את האתר לעסק צריך ישר להתאים אותו לתנאים של גוגל ולקדם אותו על ההתחלה כדי שבעוד חצי שנה – שנה תוכל למצוא אותו בעמוד הראשון בביטוי חשוב

עוד דברים שיעניינו אותך לחקור בנושא:

נטישת עגלה באיקומרס – האם זה טוב, רע או לא נורא?

תופעת נטישת העגלה באיקומרס וחנויות וירטואליות, שהיא תופעה שכיחה שבה לקוחות פוטנציאליים מוסיפים פריטים לעגלת הקניות המקוונת שלהם אך עוזבים לפני ביצוע רכישה. אנו מתעמקים בהשלכות של נטישת עגלה, בין אם היא עשויה להיות מועילה, מזיקה, או נושא שמדאיג מעט את עסקי המסחר האלקטרוני.

קרא עוד »
הירשמו עכשיו

לאחר ההרשמה תקבלו למייל ישירות את שם המשתמש והסיסמא למערכת סקולר כדי להתחיל לצפות וליישם את השיעורים כבר עכשיו על העסק שלכם.

דילוג לתוכן