למה חשוב לשלב אופטימיזציה למנועי חיפוש כבר בשלבי בניית אתר

שתף את המאמר:

תוכן עניינים

הקדמה: למה זה משנה אם אופטימיזציה למנועי חיפוש משולבת כבר בשלבי בניית אתר SEO?

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא חלק חשוב מאוד בכל אתר אינטרנט. חשוב לוודא שהאתר שלכם מדורג גבוה בדף התוצאות של מנוע החיפוש כדי שתוכלו להשיג יותר מבקרים ולקוחות.

למרות שישנן דרכים רבות לעשות קידום אתרים, רבים מבוני האתרים לא משלבים את קידום האתר בשלבים המוקדמים של הבנייה שלהם. זה אומר שאתה לא צריך לדאוג לגבי זה בשלב מאוחר יותר וכך מתפספס לך זמן יקר!

בחלק זה אדבר על מדוע קידום אתרים חשוב בעת בניית אתר ומדוע שילוב קידום אתרים בשלבי בניית אתרים חשוב.

השפעת האתר על העסק שלך

גוגל הוא מנוע חיפוש כל יכול ויש לו את היכולת ליצור או לשבור חברה. לכל חברה חשוב שיהיה דף נחיתה שיכול לדרג היטב בתוצאות החיפוש של גוגל.

תהליך הסקירה החדש של גוגל, שהוצג בחודשים האחרונים, יעניש אתרים שנחשבים לא איכותיים ולא ידידותיים לנייד. זה יעודד חברות להיות מודעים יותר לאסטרטגיית ה-SEO שלהן.

שאלה:

מה עדיף לך? אתר יפה בלי לקוחות או אתר שנראה פשוט אבל פשוט מפציץ אותך בלקוחות והכנסות?

אני מאמין שהקמת את האתר לא בשביל שחברים יגידו “וואו איזה אתר מדהים”, אלא בשביל שלקראת הסופש תוכל לראות שנכנסו אליך כמות מסויימת בעקבות האתר.

(לא שזה אמור להיות סותר אחד את השני, אבל תמיד תהיה מלחמה מסויימת בין מעצב האתר, מפתח האתר ואיש ה SEO. מעצב האתר ירצה לעשות אפקטים ודברים יפים אבל יכבידו על האתר, לעומת איש ה SEO שיגיד שזה צריך להיות כמה שיותר פשוט כדי שיטען מהר)

מסקנה: מדוע חשוב לשלב קידום אתרים כבר בשלבי בניית אתר אינטרנט

זה נושא חשוב מאוד לבעלי אתרים. זה נכון שברגע שסיימת לבנות את האתר שלך והוא פעיל באינטרנט, יש אפילו שיגידו שזה מאוחר מדי לעשות משהו בנוגע לנראות שלו – וולדעתי זה לא נכון. חשוב לזכור שאתר אינטרנט זה לא מדע טילים ותמיד אפשר לתקן ולשפר אפילו גם כמה שנים אחרי…

אבל קידום אורגני לעומת זאת, ככל שנזכרים מוקדם יותר, ככה זה יועיל לקידום מהסיבה שלוקח זמן לאתר להיסרק בגוגל ולוקח זמן לגוגל לסמוך על אתר מסויים כדי לפרגן לו בקידום האורגני.

לקוחות שהגיעו מחיפוש אורגני בגוגל הם הלקוחות הכי חמים שיכולים להיות!

חשוב לשלב שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים ושיווק באינטרנט בשלב מוקדם על מנת לבצע אופטימיזציה של האתר שלך למנועי החיפוש ולוודא שהוא ידורג היטב בדפי התוצאות של מנועי החיפוש כאשר מישהו מחפש את המוצר או השירות שלך.

עוד דברים שיעניינו אותך לחקור בנושא:

נטישת עגלה באיקומרס – האם זה טוב, רע או לא נורא?

תופעת נטישת העגלה באיקומרס וחנויות וירטואליות, שהיא תופעה שכיחה שבה לקוחות פוטנציאליים מוסיפים פריטים לעגלת הקניות המקוונת שלהם אך עוזבים לפני ביצוע רכישה. אנו מתעמקים בהשלכות של נטישת עגלה, בין אם היא עשויה להיות מועילה, מזיקה, או נושא שמדאיג מעט את עסקי המסחר האלקטרוני.

קרא עוד »
הירשמו עכשיו

לאחר ההרשמה תקבלו למייל ישירות את שם המשתמש והסיסמא למערכת סקולר כדי להתחיל לצפות וליישם את השיעורים כבר עכשיו על העסק שלכם.

דילוג לתוכן